Upřesnit region

When you walk up to a girl you don't have to wonder if she's single or not; if she wants to talk to you or not. Of course she wants talk to you. That's what she paid for.

Speed dating – rychlé rande

And you've got four minutes to convince her to talk to you again. Even if you don't meet anyone you're interested, it's great practice for your See more. Speed Dating neboli rychlé rande: seznámení pro nezadané  Kč Kč Prohlédnout nabídku. Navigovat do místa. Nabídka Hodnocení 51 O podniku Dotazy Uložit. Přehled nabídky Seznámení s. Více o podniku.

Speed Dating - Singles Nights

Praha, Brno, Ostrava, Olomouc, Zlín. Seznámíte se až s deseti potenciálními protějšky. Při vzájemných sympatiích vás organizátor propojí. Varianty 1. Můžete využít až do Speed Dating Platnost do Termín Platnost do V ceně Otevřený voucher na Speed Dating neboli rychlé rande pro nezadané platí na jedno rande pro 1 osobu délka rande: cca 90 minut místo a datum si vyberete sami z termínů vypsaných na webu seznámíte se až s 10 možnými protějšky počet mužů a žen je vyrovnaný v ceně welcome drink a malé občerstvení.

Jak uplatnit Storno podmínky Benefity. Jak potkat až 10 potencionálních partnerů během 90 minut? Co je Speed Dating? Na úvod vás uvítá průvodce večerem a rozdá vám seznamovací karty. Za jeden večer se seznámíte až s 10 protějšky. S každým budete mít 4 minuty na rozhovor. Ženy sedí u svých stolečků, muži se po uplynutí a oznámení 4 minut přesouvají k další ženě. Nikdo se neptá, jak jste se rozhodli.

Internetové tarify

Nikdo nikoho neodmítá. Po skončení večera výsledky vyhodnocuje organizátor. Pokud se budou sympatie vzájemně shodovat, do druhého dne vám zašlou vzájemné kontakty. Není tu žádné riziko — všichni znají jen vaše křestní jméno.


  • Vyhledávání: rapid spaceback?
  • česká kamenice eroticka seznamka.
  • DOPORUČUJEME;
  • seznamka okres hanušovice.
  • eroticka seznamka svitávka.

Je zakázáno ptát se na kontaktní údaje během rozhovoru. Více informací. Méně informací. Prohlédnout nabídku.


  • ona hleda jeho štěnovice.
  • ona hleda jeho kolinec.
  • Vyhledávání: rapid spaceback?

Přihlaste se Ještě maličkost… Pro zatočení kolotočem štěstí se musíte přihlásit. Abychom vám mohli kredity připsat, je potřeba se přihlásit. Pokud účet ještě nemáte, vytvořte si jej. To je již na vás! My pouze pomáháme náhodě.

Archiv dopravních informací - TudyNE

Chceme vytvářet příležitosti pro zajímavé lidi, kteří z různých důvodů, ať už špatných zkušeností, přirozené ostýchavosti, nedostatku času nebo jiným řízením osudu, zatím nenašli toho pravého nebo tu pravou. Nebojte se a vyzkoušejte nás! Když nám napíšete či zavoláte, je velká šance, že vám odpoví právě Jarmila.

Má na starosti zákaznickou linku a e-mail. Je u Smart Datingu ze všech moderátorů nejdéle a stará se o hladký průběh většiny našich seznamovacích akcí. Nejmladší člen týmu moderátorů našich akcí. Je ze Smart Datingu tak nadšená, že chce rozjet podobné akce i na Moravě.

Další dvě osoby, které na našich akcích můžete potkat méně často, to jsou Verča a Jirka. S ohledem na jejich časovou vytíženost je můžete potkávat na našich akcích zhruba jednou měsíčně. Pokud jste byli u nás na akci, určitě jste je už potkali. Postarají se o průběh akce i afterparty, a ještě večer vám pošlou vyhodnocení. Člověk se může seznámit s tím pravým nečekaně… Víte, že… … nabízíme i dárkové vouchery na naše akce?